[av_three_fifth first min_height=” vertical_alignment=” space=” row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=” margin=’0px’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ padding=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=” highlight_size=” animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” id=” custom_class=” aria_label=” av_uid=’av-g01wj’]
[av_textblock textblock_styling_align=” textblock_styling=” textblock_styling_gap=” textblock_styling_mobile=” size=” av-desktop-font-size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-l94b26k2′ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]

بهترین دکوراسیون به چه شکل است؟

بهترین دکوراسیون به چه شکل است؟ | مجموعه یونا گروپ ارائه دهنده محصولات متنوع و با هدف فروش ارزان برای خریداران فضایی آنلاین تدارک دیده است . هدف ما خرید آسان و جلب رضایت شماست .

فروش انواع تم تولد – فشفشه – محصولات اتش بازی – بادکنک آرایی و …. در یوناشاپ با تیمی قوی
[/av_textblock]

[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-l94b26k2-3′ admin_preview_bg=”]

آمل – میدان صدف
09111004947 خرمی


[/av_textblock]
[/av_three_fifth]

[av_two_fifth min_height=” vertical_alignment=” space=” row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=” margin=’0px’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ padding=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=” highlight_size=” animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” id=” custom_class=” aria_label=” av_uid=’av-b65vf’]

[av_textblock textblock_styling_align=” textblock_styling=” textblock_styling_gap=” textblock_styling_mobile=” size=” av-desktop-font-size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-l94b26k2-2′ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]

بهترین ژست های عکاسی در جشن تولد های خانگی

بهترین ژست های عکاسی در جشن تولد های خانگی

[/av_textblock]

[/av_two_fifth][av_textblock textblock_styling_align=” textblock_styling=” textblock_styling_gap=” textblock_styling_mobile=” size=” av-desktop-font-size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-l94b26k2-1′ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]

بهترین ژست های عکاسی در جشن تولد های خانگی

معمولا کودکان به علت حس امنیت و راحتی ای که در منزل دارند، در غالب عکس هایی که در خانه از آن ها گرفته می شود چهره ای خندان و متبسم دارند. اما ظاهر بیشتر کودکان در عکس هایی که در آتلیه ها و سالن های عکاسی از آن ها گرفته می شود، قیافه ای غیر طبیعی به خود می گیرند. پس ما بزرگتر ها می توانیم با توجه کردن به یک سری نکات ساده و با اهمیت، بهترین ژست ها را  برای جشن تولد کودک خود انتخاب و از او عکاسی کنیم.

_www.soortime.com_

یکی از مهم ترین نکات در انتخاب ژست مناسب برای کودک خود این نکته است که فرزند شما علاوه بر این که راحت باشد، حس خوبی در هنگام اجرای ژست به او دست بدهد. اگر قصد دارید در جشن تولد فرزندتان از او عکاسی کنید حتما سعی کنید این کار را قبل از رسیدن میهمانان و سر فرصت انجام دهید. پیشنهاد می شود فرصت عکاسی با کیک جشن تولد را از دست ندهید چرا که عکس با کیک تولد می تواند به یکی از بهترین عکس های جشن تبدیل شود.

_www.soortime.com_

در این مقاله چندین ژست عمومی و راحت و کارآمد برای عکاسی حرفه ای از در منزل را برای شما جمع آوری کرده ایم. یک نمونه از این ژست ها، عکاسی با گل است مخصوصا اگر فرزند کوچک شما دختر است به علت روحیه ی لطیف و علاقه ی آن ها به گل و عکاسی  با گل، این ژست گزینه ای مناسب برای عکاسی است. البته این نکته فراموش نشود که این ژست به محدوده ی سنی دختر شما نیز وابسته است چرا که اگر دختر شما زیر سه سال سن داشته باشد، اجرای این ژست برای عکاسی، بسیار دشوار است. پس اگر دختر تان بین سه تا ده سال دارد می توانید روی این مدل عکاسی تمرکز کنید.

_www.soortime.com_

البته اگر فرزند شما پسر می باشد نیز می توانید از ژست ذکر شده استفاده کنید. اما انتظار نمی رود که فرزند شما بتواند این حجم از لطافت و نرمی را در ژست عکس خود بگنجاند. معمولا برای پسر بچه ها به علت انرژی بالا و هیجان زیاد ژست های مخصوص خودشان را پیشنهاد می کنیم که در ادامه به آن ها اشاره می شود.

به نظر می رسد یکی از ژست ها که از محبوبیت بالایی هم برخوردار است، ژست پرش است که معمولا در عکس های یادگاری جشن تولد از آن استفاده می شود. چرا که ترکیبی از شادی و هیجان را در یک قاب در خود می گنجاند. در این ژست از سوژه خواسته می شود تا بدن خود در حالت دلخواه قرار داده و دستان خود  را به حالت باز یا نیمه باز نگه داشته و به سمت بالا بپرد. سپس در حین پریدن او شما می بایستی عکس های متعددی از فرایند پرش او بگیرید سرانجام با گزینش این عکس ها یکی از آن ها به عنوان بهترین عکس انتخاب می شود. به این نکته نیز توجه شود که برای گرفتن این عکس به لنز حرفه ای نیاز دارید. علاوه بر آن شخص عکاس نیز باید از اصول اولیه و اساسی عکاسی مطلع باشد.

بادکنک های فویلی عدد تولد یکی از بهترین المان ها در عکاسی جشن تولد هستند.

_www.soortime.com_

نمونه ی دیگری از ژست ها که هم برای دختر ها هم برای پسر ها مناسب است، عکاسی با خرس عروسکی است. برای گرفتن عکسی با این ژست،‌باید از فرزند خود بخواهید تا خرس خود را هان طور که به او علاقه دارد بغل کرده و برای طبیعی شدن عکس سعی کند تمام احساسات خود را به کار گیرد. البته اگر فرزندتان سن کمی دارد و شما می خواهید عکسی با ژست خرس عروسکی از او بگیرید، پیشنهاد می شود تا فرزندتان کنار خرس عروسکی بنشانید. به نظر می آید این ایده، ایده ی مناسب تری برای گرفتن این ژست در کنار کیک جشن تولد باشد.

تقریبا همه ی کودکان هنگام فرستادن بوسه، طبیعی ترین حالت را به خود می گیرند. بنابراین یکی از ژست های مناسب و گرم و صمیمی برای فرزندتان،‌ ژست فرستادن بوسه در جشن تولد است. اما یک نکته باقی می ماند که آن هم ثابت ماندن سوژه و تکان نخوردن فرزندتان است که برای این کار توصیه می شود از سوژه بخواهید تا پس از فرستادن بوسه برای مدتی حالت خود را ثابت نگه دارد تا عکاس بتواند از از این حالت عکس مناسبی بگیرد.

شاید بار ها در دوران کودکی پیش آمده است که گل قاصدک یا شمع تولد را فوت کرده باشیم و چرا که این کار برای ما بسیار لذت بخش بوده است. با الگو برداری از همین ایده، این کار به یکی از ژست های دوست داشتنی برای عکاسی تولد تبدیل شده است.

_www.soortime.com_

برای خانواده هایی که دو فرزند دارند، ژست عکاسی دو نفره پیشنهاد می شود. اگر پسر شما بزرگ تر از خواهرش باشد، این ژست بسیار ایده آل و فوق العاده می شود. برای عکاسی با ژست دو نفره برای کودکان روش های متفاوتی وجود دارد که یکی از ساده ترین و بهترین ژست ها این است که دختر شما روی صندلی کوچکی بنشیند و پسرتان نیز می تواند زاویه دار یا به حالت معمولی کنار او بنشیند و به چشمان هم خیره شوند.

_www.soortime.com_

المان های عکاسی نقش مهمی را در گرفتن ژست ایفا می کند. برای مثال اگر فرزند شما سن و سال کمی داشته باشد، طبیعتا گرفتن ژست مناسب هنگام عکاسی برای او بی معنی است. اینجا است که استفاده از المان های عکاسی مانند دکور چمدان و … می تواند شما را در گرفتن عکسی ساده و در عین حال ساده کمک می کند. به این نکته توجه داشته باشید که برای زیبا تر شدن عکس، سعی کنید تم تولد منتخب شما در جشن تولد با لباس های سوژه همخوانی داشته باشد.

یک ژست زیبا و پر طرفدار دیگر که مخصوصا برای دخترها بسیار مناسب است، ژست اشاره به ستاره ها است. چرا که دختر ها به صورت ذاتی ناز و عشوه ای در وجودشان نهادینه شده است که لطافت زیادی به آن ها می بخشد. قرار دادن دست ها در کمر با عقب و جلو بودن پا ها الفبای این فیگور زیبا برای کودکان است. برای عکاسی جشن تولد با این ژست بایستی کودک خود را در جای بلندی مانند نردبان یا صندلی بلند قرار دهید اما احتیاط کنید صندلی یا نردبان بیش از حد بلند نباشد تا از خطرات احتمالی جلوگیری شود. سپس از فرزندتان بخواهید تا  دستان خود را رو به بالا بلند کند به طوری که مثلا می خواهد ستاره بچیند. شما می توانید از المان های مختلف مانند ماه و ستاره برای طبیعی تر شدن عکس استفاده کنید.

_www.soortime.com_

_www.soortime.com_

_www.soortime.com_

_www.soortime.com_

ژست نگاه کردن در آینه هم برای دختر ها و هم  برای پسر ها در هر رده ی سنی مناسب است. فراهم کردن نور کافی برای عکاسی از این ژست بسیار مهم است. لازم نیست نگران حواشی اضافی عکس های جشن تولد باشید حتما در مرحله چاپ عکس یک ویرایشگر حرفه ای از عکس های شما تصاویری بی نقص و مناسبی به شما ارائه می دهد.

[/av_textblock]

نوشته های مشابه